Ania Karwan: Wszystko

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 1 marca 2020, 19:00

Ania Karwan wraz z zespołem już w lutym i marcu 2020 r. wyruszy w wyjątkową trasę koncertową po Polsce, podczas której będzie można usłyszeć utwory z jej wyczekiwanej płyty Ania Karwan.

Ania długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi, na dobre rzeczy warto poczekać. Nawiązała współpracę z 2trackrecords – młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt m.in.: Dawida Podsiadły, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka, właściciela Custom34 Studio.

Pierwszą zapowiedzią̨ debiutanckiej płyty, która ukazała się 15 lutego 2019 r., był radiowy przebój Głupcy, który obecnie ma ponad 13 milionów odsłon na YouTube. Na drugi singiel z albumu, artystka wybrała Czarny świt – poruszającą balladę, i jak sama mówi, najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać. Trzecim singlem promowanym obecnie przez artystkę jest Słucham Cię w radiu co tydzień, który przyniósł jej aż trzy nagrody na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie »Premiery«”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.