Kraków Street Park

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • niedziela, 3 listopada 2019 - środa, 12 lutego 2020

Centrum Sportów Miejskich – Kraków Street Park to projekt skierowany do osób, które chcą jeździć na rolkach, wrotkach, rowerach typu BMX, hulajnogach, longboardach oraz deskorolkach. Kraków Street Park będzie działał na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków (na poziomie 0), w terminie od 3 listopada (w tym dniu wstęp jest wolny) do 12 lutego 2020 roku (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie odbywać się będą imprezy; szczegółowy harmonogram jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl). Z obiektu będzie można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-22:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 11:00-22:00. Wejście na parking znajduje się po północnej stronie areny – przy drodze dojazdowej do Małej Hali.

Przestrzeń Street Parku będzie podzielona na kilka stref: najdłuższą w Polsce kryta pętlę rolkową (długość to: 273m); strefę dla początkujących; strefę przystosowaną do freestyle slalomu oraz mobilny skatepark.

Warunkiem korzystania z oferty, która jest skierowana dla osób w każdym wieku, będzie zakupienie biletu oraz podpisanie oświadczenia dotyczącego zapoznania się z regulaminem Street Parku dostępnym na stronie www.streetpark.pl oraz na miejscu w TAURON Arenie Kraków. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z obiektu pod nadzorem opiekunów prawnych lub samodzielnie, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody swoich opiekunów prawnych

Planowane są także bezpłatne warsztaty z nauki jazdy na deskorolce, rolkach, bmx i hulajnodze. Obowiązywać będą na nie wcześniejsze zapisy, które będą możliwe od 4 listopada, od godz. 10:00. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

udostępnij

więcej

 • www.streetpark.pl
 • 698 991 120
 • krakowstreetpark@gmail.com
 • Ceny biletów od poniedziałku do piątku: 15 zł – bilet normalny; 12 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 8 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie jeżdżąca). Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

  Ceny biletów w sobotę i niedzielę: 20 zł – bilet normalny; 15 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 8 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie jeżdżąca). Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

  Karnet miesięczny: 150 zł.

  Karnet VIP na cały okres działania Street Parku: 550 zł.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.