Trends 4 Kids 2019

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 1 grudnia 2019, 10:00-17:00

Pomysły i umiejętności polskich projektantów są coraz częściej doceniane na świecie. Prym wiodą zwłaszcza twórcy, których produkty skierowane są do najmłodszych odbiorców. Nowoczesny design, wysoka jakość, ręczne wykonanie, oryginalne rozwiązania – za to lubimy małe pracownie i rodzinne warsztaty. Już po raz kolejny targi Trends 4 Kids zgromadzą w jednym miejscu to, co w dziecięcej modzie najlepsze. Ponadto 1 grudnia mała hala Tauron Areny Kraków zamieni się w centrum edukacyjne dla rodziców (strefa świadomego rodzica) i miejsce zabaw kreatywnych dla najmłodszych (strefa zabawy).

Arena różnorodności zaprasza!

Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat. Na ten jeden dzień znany Krakowianom obiekt TAURON Arena Kraków zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi, oryginalnymi produktami oraz centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Nasi goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref, w których tego dnia będzie się działo!

  • STREFA ZAKUPÓW - w tej strefie będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują atrakcyjne rabaty.
    Realizując zakupy na stoiskach w kwocie łącznej 250 zł będzie można odebrać  prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).
  • STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA - dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania bezpłatnie z porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin  związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.
  • STREFA ZABAWY - w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Nasi najmłodsi Goście będą tworzyć przy wielkoformatowych panelach dizajnu ze sznurka, kreować indiańskie pióropusze i naszyjniki. Dzieci przeżyją podwodną przygodę w świecie wirtualnym i wezmą udział w zajęciach aktywnego czytania oraz Olimpiadzie pamięci.
  • STREFA EKO WYBORU - jest dla nas szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Chcemy edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Na najmłodszych czekają  zajęcia recyklingowe m.in reperowania odzieży jeansowej, tworzenia woskowijek na żywność, eko magnesów z drewna i mini ogródka. Pokażemy też jak kreatywnie zapakować świąteczne prezenty wykorzystując przedmioty, które znajdziemy w domu. 
    Rodziców i wystawców będziemy także zarażać ideą less waste i pokazywać jak można stać się eco friendly.  

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.