Wurst: Truth Over Magnitude Tour

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 3 lutego 2020, 20:00

„Austriacki wokalista Tom Neuwirth, odkrywa swoje nowe wcielenie jako Wurst – po swoim wielkim sukcesie na Eurowizji kilka lat temu, multiplatynowej sprzedaży debiutanckiego albumu Conchita i złotej płycie za projekt From Vienna With Love.

Wurst w nowym electropopowym wydaniu pokazuje swoją męską stronę. Nowy album T.O.M – Truth Over Magnitude ma wyznaczać nowy wymiar w karierze artysty.

Na trasę Truth Over Magnintude – Tour 2020 artysta wraz ze swoim zespołem zaadaptował swoje piosenki na nowo, elektronicznie, chcąc nadać swoim występom nowoczesne, inne spektrum. Nowe show zapewni mocny beat i taneczne dźwięki.

»Wcześniej chciałem być Celine Dion i po wygranej na Eurowizji stałem się jak grzeczna żona prezydenta. Teraz jednak robię nareszcie muzykę, której też chętnie słucham i nie mogę się doczekać, kiedy zabiorę swoich fanów w mój nowy muzyczny wszechświat«”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.