Wilki: Niebieska trasa

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 stycznia 2020, 20:00

„Zespół Wilki wraca do korzeni! Zapraszamy na Niebieską trasę, na której usłyszymy wszystkie utwory z pierwszej płyty zespołu!

Już w styczniu, w krakowskim Klub Studio czeka na was piękna i sentymentalna podróż do początku lat 90. Zespół postanowił przypomnieć swoim słuchaczom nagrania z kultowej płyty Wilki, która odcisnęła trwałe piętno na polskiej muzyce rockowej i okazała się bestsellerem, sprzedając ponad 220 tysięcy egzemplarzy. Grupa podczas krakowskiego koncertu zagra wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym takie perełki jak Son of the Blue Sky, Aborygen, Beniamin czy Eli Lama Sabachtani. W drugiej części koncertu usłyszymy również kilka najważniejszych utworów z późniejszych etapów działalności zespołu. Dołącz do Niebieskiej trasy i weź udział w muzycznej uczcie zaprawionej najpiękniejszymi balladami polskiego rocka. Do zobaczenia na szlaku!”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.