Odważny Festiwal Kreatywności

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Odważny Festiwal Kreatywności – dla tych, którzy wierzą, że nigdy nie jest za późno na twórcze życie. Kreatywni i szczęśliwi ludzie to tacy, którzy zdecydowanie idą w kierunku swoich marzeń, żyją życiem, jakie sobie wyobrazili. Każdy ma w sobie ogromny potencjał! I jeśli tylko zechce, przy użyciu odpowiednich technik i narzędzi może odnaleźć własną ścieżkę, odkryć talenty, oraz przezwyciężać obawy. 

Dlatego jeśli:

- szukasz własnej drogi lub sposobu ekspresji,
- chcesz wprowadzić w swoim życiu zmianę, ale się boisz,
- chcesz odnaleźć pasję, która nada życiu sens i nasyci je radością i pięknem,
- stawiasz pierwsze kroki jako artysta,
- tworzysz i chcesz zacząć zarabiać na swojej pasji,

to Odważny Festiwal Kreatywności przeprowadzi Cię przez serię warsztatów, wykładów, spotkań, na których będziesz mógł bezpiecznie i przy wsparciu specjalistów z dziedziny arteterapii, psychoterapii, artcoachingu, oraz artystów, instruktorów i doradcy zawodowego, poruszać się swobodnie, szukając drogi wgłąb siebie, by odzyskać kontakt z własną intuicją. Poznasz sposoby, jak usunąć przeszkody blokujące kreatywność, jak się odważyć i ruszyć z miejsca. Poznasz praktycznie proces tworzenia i środowisko artystów oraz jak artystą się stać, nawet tym zawodowym.

Niezależnie czy jesteś amatorem czy profesjonalistą. Tworzysz, tworzyłeś lub dopiero zamierzasz tworzyć. Warsztaty zostały dobrane w taki sposób, by wspierać Cię na każdym etapie Twojej drogi. Możesz skorzystać z pojedynczych spotkań lub zdecydować się na intensywny maraton z ogromną dawką wiedzy.

„Twórcze życie jest życiem znacznie bogatszym. Jest głębsze, szczęśliwsze i wielowymiarowe, bez porównania bardziej interesujące.” – Elizabeth Gilbert

Zainteresowanych warsztatami prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 24 października 2019 r.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc7gmfkNxMAxyoe8QlDIIWg2YC4kqdHdipHQ0PrHECvR4tpw/viewform

Ilość miejsc ograniczona.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
O przyjęciu na warsztaty poinformujemy mailowo.

Warsztaty odbywać się będą w budynku ARTzony
Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida.
Os. Górali 4, 31-959 Kraków.

Projekt realizowany jest przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach wydarzenia „Sztuka do rzeczy - Design w Krakowie".

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Cały program dostępny tutaj.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.