10. urodziny Bonarki

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 26 października 2019, 13:00

10. urodziny krakowskiej Bonarki upłyną pod znakiem rajskiej zabawy. W scenerii tropikalnej wyspy klienci centrum skorzystają z licznych atrakcji. Będą też świadkami spektakularnego świetlnego show oraz wezmą udział w konkursach i akcjach prosprzedażowych. Do wygrania jest wycieczka – oczywiście na rajską wyspę, oraz mnóstwo innych cennych nagród.Na celebrowanie swoich pierwszych „okrągłych” urodzin Bonarka zaprasza w sobotę 26 paździer­nika.

Tego dnia zamieni się w rajską wyspę, w której centralnym punkcie stanie hawajski bar serwujący… karty podarunkowe za zakupy. Bar zostanie otwarty o godz. 13:00 i rozpocznie się prawdziwie rajskie świętowanie.

Klienci Bonarki będą mogli - za pomocą aplikacji Sezam - rejestrować paragony za dokonane w sobotę zakupy. Wydane minimum 150 zł nagradzane będzie kartą podarunkową o wartości 30 zł; 200 zł – kartą wartą 50 zł. Osoba, której suma zarejestrowanych paragonów będzie najwyższa, pojedzie na luksusową wycieczkę na rajską wyspę.

Egzotyczny klimat będzie można poczuć również w Strefie instafoto, która będzie rajem dla klientów kochających zabawę i oryginale zdjęcia. W tropikalnej scenerii, unosząc się na falach oceanu piłeczek, będzie można poczuć się jak na wakacjach. Klienci, którzy oznaczą swoje zdjęcie w urodzinowej strefie na Instagramie @bonarkacitycenter, będą mieli szansę na karty podarunkowe.

Nudy nie będzie. Zadba o to rozrywkowy konferansjer, który co godzinę będzie zachęcał do wzięcia udziału w zabawie w poszukiwacza skarbów. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie atrakcyjnych nagród, poukrywanych w różnych miejscach Bonarki. Kluczem do ich odszukania będą wskazówki przekazywane przez konferansjera. Na znalezienie nagród będzie pół godziny, a wygrają najszybsi.

Atrakcją, która z pewnością rozbawi gości będą pokazy tańca hawajskiego hula. Rozgrzeją uczestników i zachęcą do wspólnej zabawy.

Kulminacją urodzinowego show będzie o godz. 19:00 pokaz laserowy. Bezpieczny, ekologiczny i, co najważniejsze, efektowny. Tuż po nim goście Bonarki zostaną poczęstowani niezwykłym urodzinowym tortem, a także poznamy zwycięzcę głównej nagrody, którą będzie voucher na egzotyczną wycieczkę.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.