House Gig: Richie Ros

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 16 listopada 2019, 20:00

„Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie maila napisz »Richie – Kraków«, a w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 15 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią do artysty, który danego dnia występuje).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka.

Richie Ros
Nie miał łatwego startu. Dorastał w państwowym sierocińcu w mieście Limerick w Irlandii. Jako młody chłopak nie rozumiał, dlaczego spotykały go takie, a nie inne koleje losu. Gdy miał 11 lat, dostał na urodziny wymarzony prezent – gitarę. Pierwszą piosenką, jakiej się nauczył był hit Chucka Berry’ego Johnny B. Goode. Aby poradzić sobie z emocjonalnym zamieszaniem w swoim życiu, Richie zaczął pisać i wykonywać swoje własne piosenki. Jednocześnie rozwinął swój wewnętrzny świat, w którym emocje wyrażał właśnie poprzez muzykę.

Los zetknął go z Davidem Odlumą, producentem nagradzanym m. in. Grammy, dawniej muzykiem grupy The Frames, któremu tak bardzo spodobało się demo Richiego, że zgodził się wyprodukować jego debiutancki album Odyssey. Płyta jest tak zatytułowana, gdyż opisuje podróż młodego chłopca, który pomimo wszystkich przeciwności, jakie mu postawiono, pracował nad stworzeniem własnej bajki. Muzyka w jego duszy, w jego własnych słowach, w końcu uwolniła go. Album Odyssey ukazał się w maju 2019 roku, a Richie Ros ruszył w europejską trasę, aby dzielić się tymi utworami z ludźmi. W listopadzie pojawi się na pierwszej trasie w Polsce!

Do zobaczenia w mieszkaniu!”

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.