U Studni w klubie Pod Gruszką

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 listopada 2019, 18:00

U Studni to jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną.
Swój najnowszy program opiera na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa znakomitego poety z Gdyni, Krzysztofa Cezarego Buszmana oraz Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów dominanty przekazu i stylu wykonawczego grupy.

Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, muzycy U Studni wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej formacji. Swoje doświadczenie wykorzystują także wspierając zespoły: Bohema (Darek Czarny), Wyspa i Do Góry Dnem (Ola Kiełb) . Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie oraz świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu.
Zespół ma w swoim dorobku 5 płyt: U Studni (Dalmafon 2013), Wąwóz naszych czasów (Dalmafon 2014), Wspólne zdjęcie (Dalmafon 2017), U Studni - Jubileusz Poety (Dalmafon 2018) i U Studni - Ześrodkowanie (Dalmafon, 2019) 

Skład U Studni:
Dariusz Czarny - gitary, śpiew
Joanna Radzik - skrzypce 
Ola Kiełb-Szawuła - gitara, śpiew
Robert Jaskulski - gitara basowa
Ryszard Żarowski - gitary, śpiew

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.