Disney On Ice: Moc jest w tobie!

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Po raz pierwszy na lodzie zobaczymy główną bohaterkę kinowego hitu Vaiana: Skarb oceanu. Tegoroczne widowisko DISNEY ON ICE odwiedzi TAURON Arenę Kraków w listopadzie 2019 roku! Bilety w sprzedaży od 17 czerwca 2019 r., od godz. 12.00.

Gotowi na niezwykłą przygodę? Gotowi na odkrywanie tego, co nieznane? Zapraszamy na opowieść o niezależności i sile, w którą nigdy nie należy wątpić. O tym, by nie bać się marzyć i realizować swoich pragnień. Przedstawiamy widowisko DISNEY ON ICE: MOC JEST W TOBIE! Przeżyj niesamowitą przygodę wraz z Vaianą i innymi przyjaciółmi z królestwa Disneya! Główną bohaterkę kinowego hitu Vaiana: Skarb oceanu oraz jej kompanów zobaczymy na lodzie po raz pierwszy. Jej historia uświadomi Ci, że MOC JEST W TOBIE!

Razem z Vaianą wypłyniecie w pełną wyjątkowych przygód podróż, by ocalić wyspę i odnaleźć własną życiową drogę i swoje miejsce w świecie. Będzie Wam towarzyszył potężny półbóg Maui. Dzięki nim dowiecie się, jak ważni w życiu są bliscy i że należy zaufać im w trudnych momentach. Tak jak Vaiana – uwierzcie w swoje przeznaczenie i nigdy się nie poddawajcie! Bądźcie zawsze odważni, samodzielni, waleczni i ambitni. Walczcie o spełnianie własnych marzeń i niezależność!

Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy zapewnią niekończącą się i niepowtarzalną zabawę na lodzie. Uwolnij magię wraz z siostrami Anną i Elsą oraz przezabawnym bałwanem Olafem i zaśpiewaj z nimi Mam tę moc i Lód w lecie. W najskrytsze zakamarki podwodnego świata zabiorą Cię Sebastian, Córki Trytona i uwielbiana przez wszystkich Ariel! Daj się zaplątać w chór hałaśliwych bywalców Dziarskiego Kaczątka, gdy odwiedzi ich porywcza Roszpunka i jej czarujący kompan Flynn Rajtar w czasie poszukiwania świecących lampionów. Przeżyj chwile, które zostaną we wspomnieniach na zawsze, gdy Bella otworzy swoje serce na nowe przygody, a zaczarowane przedmioty Bestii pojawią się na tafli lodu. A Ty ich gościem bądź!

Dzięki mocy serca Ty i Twoja rodzina możecie osiągnąć wszystko! Pielęgnuj z nami najważniejsze dla nas wartości takie jak równość, wytrwałość, konsekwencja i mierzenie wysoko. To nimi właśnie kierują się uwielbiane przez Was postacie Disneya!

Przeżyj widowisko DISNEY ON ICE: MOC JEST W TOBIE wraz z najbliższymi!

HARMONOGRAM

15 listopada (piątek)

Godz. 17:00 PREMIERA

16 listopada (sobota)

Godz. 10:00; 14:00; 18:00

17 listopada (niedziela)

Godz. 10:00; 14:00; 18:00

 

Bilety w ogólnej sprzedaży na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet od 17 czerwca 2019 r.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie organizatora: www.alterartshow.pl.

udostępnij

więcej

  • www.alterartshow.pl
  • Alter Art
  • Kategoria Platynowa: 130-135 zł; Kategoria Złota: 109-115 zł; Kategoria Srebrna: 89-95 zł

    Kategoria Brązowa: 75 zł
    * ceny biletów na przedstawienia: piątek – 10:30; 14:30; 18:30; sobota – 18:00
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.