Jesienne lampiony – rodzinne warsztaty plastyczne & gra terenowa

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 20 października 2019, 12:00

Muzeum Manggha zaprasza rodziny z dziećmi w wieku 6–13 lat na warsztaty plastyczne, w trakcie których Uczestnicy stworzą autorskie lampiony inspirowane tradycyjnym rzemiosłem japońskim. Pomysłów na styl dekoracyjny dostarczą nam motywy świata roślin i zwierząt w jesiennej odsłonie. Edukatorzy opowiedzą grupie warsztatowej o historii lampionów w Japonii oraz ich wykorzystywaniu podczas tematycznych festiwali. Uczestnicy wykonają praktyczną ozdobę, która dostarczy subtelnego światła podczas jesiennych wieczorów. Po części warsztatowej grupa zostanie zaproszona do udziału w grze terenowej w przestrzeni wystawy „Tokio. Smok i Smok”.

Wydarzenie towarzyszące do wystawy „Tokio. Smok i Smok”.

udostępnij

więcej

  • 953493051696673
  • edukacja@manggha.pl
  • Wstęp na wydarzenie w ramach zakupionego biletu rodzinnego (45 zł). Jednocześnie bilet uprawnia do zwiedzenia w dniu 20.10 wszystkich aktualnych wystaw w naszym Muzeum. 1 bilet rodzinny dedykowany jest: 1 opiekunowi + max. 3 dzieci lub dla 2 opiekunów + max. 2 dzieci. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu wydarzenia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy, w tytule wiadomości wpisując: „Lampiony 20.10”, a w treści podając imię, nazwisko oraz wiek zgłaszanych Uczestników. Z uwagi na limitowaną liczbę osób (max. 22), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc. Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas warsztatów i gry terenowej prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.