2. New Earth International Film Festival

Festiwale i przeglądy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 16 października 2019 - niedziela, 20 października 2019

Druga polska edycja festiwalu filmów o ochronie środowiska, odbywająca się w Krakowie pod nazwą: New Earth International Film Festival. Jego celem jest zwiększenie świadomości współczesnych zagrożeń dla środowiska naturalnego.

NEIFF, czyli New Earth International Film Festival to pierwszy w Polsce, międzynarodowy festiwal filmowy poruszający szeroko pojętą tematykę ochrony środowiska naturalnego. Co więcej – NEIFF to festiwal niezależny.

Filmy biorące udział w festiwalu dotyczą problemów przed jakimi staje współczesny świat, ale też rozwiązań, dzięki którym możemy im przeciwdziałać. Zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie powietrza i wody, marnowanie zasobów, emisja gazów cieplarnianych to niektóre tematy, które będzie można zgłębić w trakcie festiwalu.

Wydarzenia festiwalowe to nie tylko projekcje najlepszych filmów, ale również panele dyskusyjne i prelekcje. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

HARMONOGRAM PROJEKCJI

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.