Lucy & Tom - Wielkie damy piosenki

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 17 listopada 2019, 19:00

Duet Lucy & Tom powraca do Piwnicy Pod Baranami z nowym programem!
Tym razem zaprezentuje piosenki z repertuaru gwiazd światowych i polskich estrad, m.in. Édith Piaf, Marleny Dietrich, Dalidy, Violetty Villas, Miny i Miry Kubasińskiej.
Wszystkie utwory wykonywane są w oryginalnych, siedmiu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, japońskim i oczywiście polskim.
W intymnej, czarno-białej scenerii spotkania teatralnego, snujemy opowieść o wielkich damach światowej i polskiej estrady, kobietach, które w poszukiwaniu miłości, gotowe były zrezygnować z kariery.
Zatapiając się w ich czasem zabawnych, czasem dramatycznych historiach dowiemy się o ich miłosnych i życiowych losach.
Podczas koncertu usłyszymy tak wybitne tytuły jak Milord, Lili Marleen, Bang, Bang, Besame mucho czy Miłość ci wszystko wybaczy w aranżacjach na głos i gitarę elektryczną.

Lucy & Tom to duet podróżujących muzyków, łączących wielobarwny głos i dźwięk gitary elektrycznej.
Wykształcona mezzosopranistka zjawiskowo śpiewająca muzykę rozrywkową oraz wrażliwy i ambitny gitarzysta blues-rockowy.
Jesienią 2017 roku w Polskim Radiu Koszalin duet nagrał płytę Édith Piaf Et Ses Amis, która ukazała się 19 grudnia 2017 roku, w 102. urodziny Édith Piaf, nakładem wytwórni Vintage Records.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.