VIII Targi Vintage i Retro Kogel Mogel

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 12 października 2019, 11:00

Kogel Mogel to nie tylko smak dzieciństwa i tytuł kultowego filmu. To również nazwa wydarzenia organizowanego w Krakowie. Targi Vintage i Retro Kogel Mogel to prawdziwe święto gromadzące na jednej przestrzeni miłośników kultury retro. Można powiedzieć: takie targi tylko w Krakowie!

Targi Vintage i Retro Kogel Mogel są jak wehikuł czasu, który przenosi uczestników do przeszłości.

Rzeczy potrafią mówić! Opowiadają ciekawe historie, których nie usłyszymy na co dzień. Jednak aby rozpoczęły swoje opowieści, potrzebują zainteresowanych słuchaczy. Pomóżmy przeszłości ożyć, mieć swoje nowe pięć minut. Dlatego przybywajcie całymi rodzinami na Targi Vintage i Retro Kogel Mogel.

Co na Was czeka? Zwariowana mieszanka inspiracji, od której może się zakręcić w głowie! Zobaczycie rzeczy, które tworzyły domy i zapamiętały wiele rodzinnych anegdot. Przymierzycie ubrania- ostatni krzyk mody sprzed 50 czy 40 lat! Akcesoria przeznaczenia wszelakiego, dizajn przeszłości i dizajn teraźniejszości- inspirowany przeszłością! Rodzimi twórcy są tu zawsze mile widziani. Klimat targów dopełnia retro muzyka.

Nie przegapcie tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia i już teraz bądźcie jego częścią!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.