Tydzień Mody Po Krakosku vol. 3

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 14 października 2019 - niedziela, 20 października 2019

Tydzień Mody Po Krakosku wychodzi waszym potrzebom naprzeciw! Już niedługo trzecia odsłona cyklicznego wydarzenia, podczas którego Dolne Młyny na tydzień zamienią się w stolicę krakowskiej mody. Spotkania na Dolnych Młynach cztery razy do roku ostrzegają nas przed nowym sezonem modowym, ale i inspirują oraz ustami ekspertów radzą, jak wejść w niego z klasą.
Czy zdarzyło wam się, drogie panie, wyjść na pierwszy śnieg z gołymi kostkami, bo w grudniu zima zaskoczyła was niemal tak bardzo, jak polskich kierowców co roku? A wam, panowie, zdarzyło wam się wybrać w czerwcu na plażę w szortach, które przez całą zimę służyły wam za piżamę? Tak… zmiany pór roku bywają trudne… I chociaż zapewne każdy z nas dałby sobie rękę uciąć, że po lecie przyjdzie jesień, to jakimś dziwnym trafem w pierwszy deszczowy tydzień chodzimy zmoknięci jak kury!
Czego możemy się spodziewać po najbliższym TYGODNIU MODY PO KRAKOSKU?
• spektakularnych show roomów z zaproszonymi projektantami, z którymi będziecie mieć okazję nie tylko porozmawiać, ale i przejrzeć ich najnowsze katalogi czy zaopatrzyć się w niezbędne ciuszki i biżuterię.
• spotkań z modą w różnej postaci – od warsztatów przez projekcje filmów o modzie po prelekcje zaproszonych gości z branży modowej.
• pokazów mody
• after party, po którym żadna z firm sprzątających nie zechce pomóc w porządkach!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.