PlanSówki 2019 – Krakowski weekend z grami planszowymi

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Lato mija, jesień nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią deszczowe dni i długie jesienne wieczory. A co można sobie lepszego wyobrazić na takie warunki, niż planszę do ulubionej gry rozłożoną na stole i godnych przeciwników wokół stołu? ;)
Stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki ma przyjemność po raz czwarty zaprosić na PlanSówki, czyli krakowski weekend z grami planszowymi w dniach 5-6 października w MDK przy ulicy Grunwaldzkiej 5 oraz sąsiednim Siemacha Spocie. To wydarzenie dla wszystkich, którzy lubią spędzić popołudnie z rodziną lub przyjaciółmi przy planszy, kartach i żetonach. Turnieje, konkursy, nauka gier oraz wypożyczalnia czynna przez cały pierwszy weekend października. Przybywajcie tłumnie! :)
PlanSówki to impreza, która od samego początku stara się godzić dwie podstawowe grupy odbiorców – graczy zaangażowanych i doświadczonych oraz tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z planszą i kartami czy też traktujących gry po prostu jako jeszcze jeden sposób spędzania wolnego czasu. Również w tym roku organizatorzy postarają się, by w programie nie zabrakło atrakcji dla każdego, niezależnie od wieku czy ilości rozegranych partii na koncie. Więcej miejsca niż w poprzednich latach pozwoli na otworzenie dwóch dużych games roomów, z których jeden zostanie dedykowany młodszym uczestnikom i ich rodzicom. Jak co roku nie zabraknie też turniejów, pokazów i atrakcji towarzyszących.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.