Podgórska Scena Muzyczna

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

W sercu Starego Podgórza, na placu Niepodległości, zaprasza Podgórska Scena Muzyczna, na której w każdy piątek oraz każdą sobotę do 26 października odbywają się koncerty artystów różnych gatunków muzycznych. W trakcie wydarzenia można skosztować festiwalowych przekąsek przygotowanych przez szefa kuchni Trattoria Venezia Kraków, a także napić się zimnych napojów. Bawcie się w Podgórzu!

13 września 2019, 18.00
Lazy Swingers Band
Krakowska grupa powstała z inspiracji muzyką swingową lat 30 XX w. i fascynacji unikatową, szlachetną barwą zespołów grających w tamtym czasie. Zespół składający się w dużej mierze z tancerzy lindy-hop, skupia się na utrzymaniu  charakterystycznych i swingujących  zmian dynamicznych w taki sposób, by ciała same zaczynały drgać a uśmiech pojawiający się w sercu tancerzy nie pozwalał im zostać w bezruchu ! Zespół założył Filip Presseisen, a działa on w ramach Sekcji Kultury, Muzyki i Tańców Swingowych KMiTa Swing.

14 września 2019, 18.00
Małgorzata Cichecka akustycznie
Siostry Cicheckie zapraszają na własne muzyczne aranżacje.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.