Otwieramy Strefę Kreatywności w MIM!

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 17 września 2019, 09:00

Strefa kreatywności to nasza nowa przestrzeń przygotowana do prowadzenia zajęć edukacyjnych, jakich jeszcze nie doświadczyliście. Skierowana jest dla grup zorganizowanych i rodzin z dziećmi po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Przy użyciu klocków o dużych rozmiarach, dzieci będa mogły stworzyć swój własny świat, bez ingerencji osób dorosłych, jak również zbudować obiekty rodzące się w ich własnej wyobraźni. Klocki są bardzo funkcjonalne. Stwarzają możliwość wartościowej i rozwojowej zabawy. Swobodna, nieskrępowana aktywność w naszym nowym obszarze edukacyjnym daje możliwość twórczej zabawy. Wspomaga rozwój umiejętności społecznych, pracy w zespole: daje poczucie sprawczości, pozwala na samodzielność. Zabawa klockami to również ciągły ruch, jak również zaangażowanie emocjonalne i intelektualne.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych zajęciach, w których uczestnicy będą mogli zbudować miasto przyszłości, mapę okolicy, słynne konstrukcje czy budowle oraz zaprojektowane przez siebie domy marzeń.

Startujemy już 17 września, choć jeśli już dziś chcesz zarezerwować uczestnictwo w zajęciach, to skontaktuj się z nami: rezerwacja@mim.krakow.pl tel.: 12 428 66 00 w. 11.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.