WATCH DOCS | Czas na Ilhan

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 12 grudnia 2019, 19:00

Grudzień to ostatni miesiąc tego roku jak również ostatni raz gdy będziecie mogli obejrzeć razem z nami jeden z najlepszych filmów dokumentalnych prezentowanych podczas minionych edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCSWalki uliczne Marshalla Curryego. Projekcja już 12 grudnia o godzinie 19:00 w Sali Teatralnej. Wstęp wolny.

Podczas zakończenia serii filmów Watch Docs poznacie rasową kampanię wyborczą w pigułce – ze wszystkimi pozytywami i negatywami zjawiskami. Dynamiczny dokument Marshalla Curry'ego to kronika wyborczej walki o stanowisko burmistrza Newark pod New Jersey. Do pojedynku stają: urzędujący już przez kilkanaście lat burmistrz James Sharpe i 32-letni nowicjusz – prawnik Cory Booker. Obaj są ciemnoskórzy. Obaj są Demokratami. I obaj starają się być przekonujący. Ciosy poniżej pasa, prowokacje, poszukiwanie haków na przeciwnika – w tej walce polityczny wyjadacz Sharpe zdaje się mieć więcej atutów. W miarę upływu czasu kampania staje się coraz ostrzejsza... Komu uda się wypunktować przeciwnika w wyborczym ringu?

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.