Dam Ci nauczkę! Spotkania dla dzieci o nauce: „M.U.Z.Y.K.A.”

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 21 września 2019, 12:00

Dam Ci nauczkę! – spotkania dla dzieci o nauce. Gościem Ewy Stanek-Misiąg będzie geografka i podróżniczka, Diana Konował a inspiracją „Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich.

Księgarnia Pod Globusem zaprasza 21 września na warsztaty o muzyce z wokalistką, altowiolistką, aranżerką i producentką muzyczną Magdą Brudzińską. Będziemy poznawać treść książek M.U.Z.Y.K.A. Michała Libery i Michała Mendyka z ilustracjami Aleksandry i Daniela Mizielińskich oraz Alikwoty, Glissando i Ostinato od Państwowego Wydawnictwa Muzycznego. Prowadzenie – Ewa Stanek-Misiąg.

Rezerwacje: pr@liberglob.pl

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Krakowskie księgarnie na medal realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

***
Na nowy cykl spotkań - dla dzieci starszych (klasy 1-3) - wokół książek traktujących o zagadnieniach z dziedzin nauki: astronomii, neurobiologii, zoologii, psychologii, muzyki i innych. Spotkania będzie moderowała dziennikarka i miłośniczka książek, Ewa Stanek-Misiąg a jej gośćmi będą eksperci w danych dziedzinach: naukowcy, artyści, badacze.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.