Dyskusyjne Kluby Czytelnicze reportaż: „Istota ryżu. O duszy japońskiego jedzenia”

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 18 września 2019, 19:00

Wrześniowe spotkanie Dyskusyjnych Klubów Czytelniczych z reportażem będzie poświęcone książce Michaela Bootha Istota ryżu. O duszy japońskiego jedzenia. Spotykamy się 18 września w Bonobo o godzinie 19.00. Dyskusję poprowadzi Szymon Kloska.

Dyskusyjne Kluby Czytelnicze powstały w Krakowie w 2016 roku według pomysłu Michała Zabłockiego i są realizowane w ośmiu krakowskich księgarniach. Każdemu miejscu przypisany jest jeden gatunek literacki i jeden prowadzący. Każdy prowadzący opracowuje listę lektur, którym poświęcone mają być kolejne spotkania.

W spotkaniu może wziąć udział każdy, pod warunkiem zapoznania się z lekturą. Spotkania nie przewidują obecności autorów! Zadaniem prowadzących jest wciągnięcie gości w dyskusję na temat książki, autora, stylu i gatunku oraz animowanie i pogłębianie dyskusji.

Poczytaj! Pomyśl! Podyskutuj!

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Harmonogram wszystkich spotkań: http://poemat.com.pl/dyskusyjne-kluby-czytelnicze/lista-spotkan-i-lektur/

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.