How To Ruin A Great Play! – sektakl English Touring Theatre Company

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

How To Ruin A Great Play! w reż. Don Allena to gwarancja dobrej zabawy oraz spektakl idealny dla tych, którzy kochają tradycyjną brytyjską komedię.

Słynny reżyser James Jarvis przyjeżdża, by wystawić swoją sztukę-arcydzieło! Niestety, początki zaczynają się fatalnie: okazuje się, że będzie pracował z amatorami! Sprzeczki, komicznie kiepska gra aktorów oraz jego związek (z główną aktorką) – wszystko idzie nie tak!

Idealne dla ludzi uczących się j. angielskiego!
Miejsce: KDM, ul. Berka Joselewicza 28

English Touring Theatre Company to jedyny w pełni angielskojęzyczny teatr w Krakowie. Działa w ramach fundacji założonej z inicjatywy brytyjskiego reżysera, Dona Allena. Już od czterech lat prowadzi on działalność artystyczną i edukacyjną na terenie Krakowa. W swoim repertuarze ma zarówno komedie, tragedie, jak i współczesne adaptacje klasyków. Prowadzi też warsztaty aktorskie, językowe i coachingowe. ETTC wspiera ruch teatralny, szczególnie wśród młodych, i za pomocą sztuki propaguje zdrowe relacje międzyludzkie oraz sprzyja kulturowej wymianie doświadczeń.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.