Babski czwartek w Kinie Mikro

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 19 września 2019, 19:00

Babski czwartek to nowy cykl comiesięcznych pokazów przygotowanych specjalnie dla pań. Oprócz świetnego filmu organizatorzy zapewniają:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger Med Spa oraz zaproszonymi gośćmi (po seansie zapraszamy na indywidualne konsultacje)
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
– lampkę wina.

Czas jeszcze raz znaleźć się w świecie, w którym przeplata się dramat, komedia i romans. Wracając do domu Granthamów, zobaczymy rodzinę oraz służbę w czasie przygotowań do największego zaszczytu, jaki można sobie wyobrazić – wizyty królewskiej. Na ekranie zobaczymy całą – znaną z przebojowego serialu – obsadę. Za scenariusz odpowiada laureat Oscara, Julian Fellowes.

Serial Downton Abbey śledził losy rodziny Crawley’ów oraz ich służby na przestrzeni lat, począwszy od przynoszącego wielkie przemiany społeczne przełomu XIX i XX wieku. Sześć sezonów przyniosło twórcom 3 Złote Globy, 15 Prime Time Emmy Awards, nagrodę specjalną BAFTA oraz 69 nominacji do nagród Emmy, co pozwoliło serialowi na ustanowienie swoistego rekordu – stał się najczęściej nominowanym nie-amerykańskim serialem w historii Emmy. Obraz trafił także do Księgi Rekordów Guinnessa jako najwyżej w historii oceniony przez krytyków show telewizyjny.

Na ekranie spotkamy się m.in. z Hugh Bonneville’em, Laurą Carmichael, Michelle Dockerey, Joanne Froggatt, Elizabeth McGovern i Maggie Smith.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.