Phase w klubie Gwarek

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 5 października 2019, 19:00

Brytyjska alternatywno-rockowa grupa Phase obchodzi w tym roku dziesięciolecie debiutanckiego albumu In Consequence. Z tej okazji zespół wystapi m.in. w Krakowie

5 października, godz. 19.00
Gwarek, ul. Reymonta 17

Zespół Phase zadebiutował w 2009 roku cyfrowym singlem Perdition, wydanym w ramach kampanii Microsoft Playlist Seven promującej system Windows 7. Singiel poprzedził dwa albumy grupy, In Consequence i Wait, a muzycy zostali zauważeni przez Toma Robinsona, który prezentował ich muzykę w swoim programie w BBC6. Phase dzielił scenę z różnymi artystami, którzy wywarli wyraźny wpływ na jego styl, takimi jak Anneke van Giersbergen, Danny Cavanagh, Sivert Hoyem (ex-Mardugada), Jeff Martin (The Tea Party), The Twillight Sad czy Antimatter. Zespół występował m.in. w Syrii, jako drugi rockowy zespół po Gorillaz. Obecnie grupa przygotowuje materiał na swój trzeci album.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.