Monochrome

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 12 września 2019, 19:00

Monochrome to spektakl ruchowy inspirowany miejscową historią Aborygenów.

Trwający około 40 minut spektakl jest kumulacją ruchu, tańca i muzyki. Monochrome bada naszą tożsamość i sposób, w jaki odnosimy się do zmian. Jak nasza przeszłość wpływa na nasze interakcje z nowym? Jak radzimy sobie ze zmianami i co dzieje się, gdy źle interpretujemy intencje innych ludzi?

Do kogo należymy? W jaki sposób wpisujemy się w schemat zmieniającego się świata? Komu możemy zaufać? Czy jesteśmy bezpieczni, znając naszą przeszłość? Czy obcy przyniesie nową prawdę? Jak nowe spotkanie wpłynie na naszą przyszłość? Czy kiedykolwiek uwolnimy się od ciężaru i ran przeszłości?

Lieder Theatre Company to najdłużej działający Teatr w Australii. Założony w 1891 roku, obecnie skupia się na sztukach scenicznych w regionie Goulburn. To teatr społeczny, prezentujący spektakle dla okolicznych mieszkańców w liczbie około 30 000. Goulburn znajduje się około 200 km na południe od Sydney i 100 km na północ od stolicy Australii, Canberra.

Lieder Theatre Company prezentuje do sześciu spektakli rocznie. Oferuje szeroki repertuar m.in: teatr klasyczny, australijski, współczesny, młodzieżowy, edukacyjny, eksperymentalny i społeczny. Jednocześnie nie zatracając indywidualnego i innowacyjnego stylu i sposobu pracy.

Lieder Youth Theatre Company zapewnia regionalnej i odizolowanej młodzieży w regionie Goulburn możliwości rekreacji i edukacji w zakresie sztuk scenicznych. Teatr Młodzieży jest obecnie uznaną lokalnie drogą dla młodych ludzi poważnie traktujących przyszłość zawodową. Grupa przedstawia co najmniej jeden projekt każdego roku, a także bierze czynny udział w wydarzeniach społeczności w Goulburn. Artyści Lieder Youth Theatre Company to min: szczudlarze, artyści fireshow, akrobaci, klauni i tancerze.

W 2018 Monochrome został pokazany na American Association of Community Theatre World Fest w Wenecji na Florydzie i w USA, gdzie otrzymał nagrody za najlepszy projekt oświetlenia, najlepszego aktora, najlepszą choreografię i najlepsze efekty specjalne.

reżyseria: Chrisjohn Hancock
ścieżka dźwiękowa: Marianne Powles
kostiumy:  Blake Selmes and Helena Bozzetto
oświetlenie: Andrew Rayner
efekty specjalne: Blake Selmes

Wystepują: Fiona Churchill, Hannah Cotton, Courtney McKenzie, Martin Sanders, Blake Selmes, Harrison Treble, Erin Williams

udostępnij

więcej

  • Pay, what you want
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.