Otwarcie 54 sezonu STU

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 13 września 2019, 19:00

Nowy sezon teatralny 2019/2020 otworzony zostanie specjalnym wydarzeniem – koncertem Kapeli ze Wsi Warszawa. Po koncercie, na którym zabrzmi także muzyka z naszego najnowszego spektaklu – „Balladyna ” (premiera 20 października 2019)  –  zapraszamy do foyer na lampkę wina oraz krótkie spotkanie z twórcami przedstawienia.

Kapela ze Wsi Warszawa powstała w 1997 roku. Dziś może pochwalić się m.in. ośmioma albumami, dwoma singlami oraz nagrodą BBC dla nowej twarzy europejskiej muzyki folkowej. Zespół, niezwykle doceniony na Zachodzie, „stał się czołowym towarem eksportowym naszej sceny muzycznej" (Robert Sankowski). Kapela koncertuje m.in. w Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii. Muzycy w swojej twórczości łączą brzmienie folkowe z współczesną muzyką rozrywkową. Według brytyjskiego dziennika „The Guardian”  jest to „najbardziej śmiały i ekscytujący zespół w Europie”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.