XI Cracovia Music Festival

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 3 października 2019 - sobota, 5 października 2019

XI Cracovia Music Festival – Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr Amatorskich w Krakowie odbędzie się w dniach 3-5 października. Weźmie w nim udział 12 zespołów z Chorwacji, Rumunii, Cypru, Portugalii, Litwy, Łotwy, Włoch, Słowenii, Szwecji, Ekwadoru i Czech.

Cracovia Music Festival to międzynarodowy festiwal muzyki chóralnej organizowany przez MRF Music Festivals. Podczas jego jubileuszowej, dzisiątej edycji do naszego miasta przyjedzie pięć amatorskich zespołów z Wielkiej Brytanii, Rumunii, Rosji, Słowacji oraz Włoch. Usłyszymy je podczas wspólnego koncertu 4 października w kościele św. św. Piotra i Pawła oraz podczas koncertów w Muzeum Manggha.
Ten ambitny projekt, realizuje cel stworzenia bazy do spotkania różnorodnych kultur muzycznych oraz budowy nowych kontaktów kulturalnych i społecznych. Cracovia Music Festival nie jest konkursem, lecz wolną prezentacją różnych stylów i gatunków muzycznych. Dlatego też nie będzie tu zwycięzców i pokonanych, ale demonstracja radości i wysokiego warsztatu artystycznego.

3, 4, 5 października 2019, 19.30
Muzeum Manggha
Koncerty festiwalowe

4 października 2019. 10.00
Kościół św. św. Piotra i Pawła
Wspólny koncert wszystkich uczestników

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.