Piknik Karate

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 1 września 2019, 11:00

Akademia Karate Tradycyjnego Kraków-Niepołomice zaprasza na Piknik karate przy TAURON Arenie Kraków

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do aktywnego i ciekawego spędzenia niedzieli, a także wspólnego pożegnania wakacji. Czeka nas sporo atrakcji. Uczestnicy będą mogli obejrzeć pokazy mistrzów karate, ale też wspólnie potrenować z instruktorami AKT, wielokrotnymi mistrzami świata i doświadczonymi trenerami. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo konkursów sportowych, zabaw i animacji. Na najmłodszych czekają dmuchane zamki, wata cukrowa, bańki mydlane. Piknik jest imprezą otwartą. Organizatorzy zapraszają karateków, sympatyków karate, a także wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z karate. Dla nowych osób przygotowano specjalną ofertę. Wszyscy, którzy zapiszą się i opłacą podczas pikniku wrześniowe zajęcia, przez cały październik będą mogli trenować za darmo.

Spotykamy się obok TAURON Areny Kraków – teren od strony Parku Lotników Polskich. Piknik potrwa od godz. 11.00 do 17.00.

Więcej informacji: http://karatedo.krakow.pl/.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.