Comedy Lab: Damian Skóra w programie Co?! + Open Mic

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 16 sierpnia 2019, 20:00

Laboratorium Komedii zaprasza na wieczór wyjątkowy. Po raz czwarty doświadczymy humoru wszystkimi zmysłami. Wszystkimi oprócz wzroku... Przygotujcie się na stand-up i improwizowane słuchowisko, do którego inspiracją będą dźwięki, zapachy i smaki.

Nie bój się mroku – potęga komedii go przepędzi. Zapraszamy kupujcie bilety w ciemno! Wieczór przygotował i poprowadzi dla Was Krzysztof Kasparek. Ze względów logistycznych, dla osób, które zakupiły bilet, a przyjdą po godzinie rozpoczęcia wieczoru (czyli po 20:00) nie można zagwarantować miejsc siedzących. Również w trakcie tego wieczoru, ze względu na wyciemnienie sali, spóźnienie o 15-20 minut spowoduje, że zostaną wpuszczeni tylko na drugą część po przerwie.

---
Comedy Lab to projekt od sześciu lat zrzeszający utalentowane osoby, które za podstawowy cel biorą rozśmieszanie innych poprzez różne formy twóczości jak: stand-up i improwizacja sceniczna oraz ekplorowanie niezgłębionych dotąd w Polsce i na świecie szeroko pojętej komedii.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.