Spotkania z duszą: Czy Polsce potrzebni są misjonarze?

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 20 sierpnia 2019, 17:00

Cynthia i Anthonia, siostry misjonarki św. Piotra Klawera z Nigerii, Michał Król z Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu oraz ks. Adam Fijołek ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich (SMA) i autor książki (Nie)Wolni – to goście kolejnego spotkania z cyklu Spotkania z duszą. Papież ogłosił październik 2019 roku Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Zaznaczył, że ma się on przyczynić do rozbudzenia świadomość missio ad gentes i podjąć z nową energią przemianę misyjną życia i duszpasterstwa.

Comiesięczne konferencje dla dorosłych zatytułowane Spotkania z duszą dają uczestnikom możliwość poznania cenionych autorów – teologów, rekolekcjonistów i publicystów – oraz wzięcia udziału w debatach na aktualne tematy z życia Kościoła. W planie wieczornych spotkań w księgarni znajduje się krótki przegląd nowości i zapowiedzi wydawnictw katolickich, konferencja z zaproszonym gościem w formie wywiadu oraz pytania uczestników.

Na spotkania w odnowionym wnętrzu księgarni zapraszają organizatorzy: Księgarnia św. Stanisława i agencja kreatywna TBC Project.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.