Piknik pod psią łapką

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 24 sierpnia 2019, 10:00

W sobotę 24 sierpnia od godz. 10.00 do 16.00 w ogrodzie Liceum Ogólnokształcącego nr XXXIII przy ul. Millana 16 odbędzie się druga edycja projektu Piknik pod psią łapką organizowanego na rzecz Stowarzyszenia Miłośników Owczarka Niemieckiego SMON oraz Skarpety Owczarkowej. Organizatorzy zapraszają na piknik całe rodziny wraz z pupilami.

Wydarzenie będzie połączeniem wystawy psów rasowych i nierasowych, pokazu sztuczek z nagrodami, loterią fantową i kiermaszem akcesoriów dla zwierząt. Dla psiaków przygotowano wiele atrakcji, w tym: basenik dla psów, szkolenia i psie sporty. Nie tylko pupile, ale każdy znajdzie na pikniku coś dla siebie. Na najmłodszych będą czekać dmuchańce i zabawy dla dzieci a dla zgłodniałych dobre jedzenie od wykwalifikowanych firm gastronomicznych.

Odwiedzający z psami biorą całkowitą odpowiedzialność za swoje zwierzaki na czas trwania pikniku. Prosimy o zbieranie nieczystości po pupilach.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.