China Symphony Orchestra w Krakowie

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 30 listopada 2019, 19:00

China Symphony Orchestra (波兰华⼈交响乐团)- po raz pierwszy w Polsce!

Jesienią 2019 r. po raz pierwszy przed polską publicznością wystąpi China Symphony Orchestra. Jeden z koncertów trasy odbędzie się 30 listopada w Auditiorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zespół tworzą niezwykle utalentowani instrumentaliści, absolwenci renomowanych akademii muzycznych. Orkiestrze towarzyszyć będą znakomici chińscy soliści – śpiewacy operowi występujący na najbardziej prestiżowych scenach międzynarodowych w Azji oraz w Europie. Podczas cyklu koncertów zaprezentują się m.in: Chaoran Zuo, Erni Deng, Linhao Qin, Yang Liu, Yuexin Liu. Są to laureaci wielu światowych konkursów - młodzi, zdolni, obdarzeni poczuciem humoru, charyzmą i pasją do śpiewania. Od lat z powodzeniem łączą różne gatunki muzyczne, goszcząc na największych scenach filharmonicznych i operowych. 

Łącznie na jednej scenie zobaczymy ponad pięćdziesięciu chińskich artystów, a w programie zaprezentowane zostaną m.in. największe przeboje muzyki klasycznej, pieśni neapolitańskie oraz arie operowe i operetkowe, w tym kilka zaaranżowanych specjalnie na orkiestrę wyjątkowych arii chińskich.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.