Mystic Festival 2020

Festiwale muzyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 10 czerwca 2020, 15:00 - czwartek, 11 czerwca 2020

FESTIWAL PRZEŁOŻONY

„Przyjaciele,

byliśmy gotowi stawić czoła różnym przeciwnościom losu, w końcu organizowanie festiwali metalowych to zawsze droga pod górkę i pod wiatr – ale tego nie mogliśmy przewidzieć. Pandemia wywołana nowym koronawirusem zaskoczyła cały świat. Granice są zamknięte, transport uziemiony, branża koncertowa z dnia na dzień została sparaliżowana. Niemal codziennie słyszymy o przedłużających się zakazach organizowania imprez masowych w sąsiednich krajach, również sygnały płynące ze strony polskich władz są jednoznaczne – powrotu do stanu sprzed epidemii w najbliższych tygodniach nie możemy się spodziewać.

Jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że nie sprawdzą się najgorsze prognozy, ale dziś wiemy już na pewno, że czerwcowa data naszego festiwalu jest niemożliwa do utrzymania. Ale nie składamy broni – w pocie czoła pracujemy nad terminem i formułą, które pozwolą nam się spotkać na Mystic Festivalu w późniejszym terminie i bez przeszkód cieszyć muzyką. To bardzo skomplikowany proces, ale wszystkim – artystom, agentom, naszym partnerom – zależy, by do tego doszło.

Wiemy, że to rozumiecie i doceniacie, czytamy wasze słowa wsparcia i za każde jesteśmy wdzięczni – ale prosimy jeszcze o trochę cierpliwości. Najbliższe tygodnie pozwolą nam przygotować szczegóły propozycji, w której uwzględnimy trzy opcje:

- wykorzystanie zakupionych przez was karnetów i biletów w nowym terminie,

- zamianę ich na vouchery pozwalające na skorzystanie z innych organizowanych przez nas koncertów,

- zwrot pieniędzy dla tych, którzy nie będą mogli lub chcieli skorzystać z żadnego z powyższych rozwiązań.

Póki co dbajcie o siebie i najbliższych, byśmy mogli zobaczyć się na Mystic Festival w komplecie i w pełni sił. Po tym czasie wymuszonej izolacji i ciszy spotkanie pod sceną i muzyka płynąca z głośników będą nas cieszyć bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Do zobaczenia!”

Dzień 1:
Judas Priest
Mercyful Fate
Heilung
Killing Joke
Devin Townsend
Mgła
Katatonia
Obituary Slowly We Rot
Infected Rain
Devin Townsend
Amorphis
Alien Weaponry
MOTANKA
BAEST

Dzień 2:
Nightwish
Gojira
Accept
Mastodon
The HU
Sepultura
Beast in Black
Vader De Profundis
Witchcraft
Oranssi pazuzu
Bombus
Black River
Truchło Strzygi
Hentai Corporation

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.