Kombinat Kultury

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 21 września 2019, 11:00

Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczyna nowy sezon artystyczny – 2019/2020. Z tej okazji czujcie się zaproszeni na szczególne wydarzenie. W sobotę 21września drzwi do Centrum zostaną szeroko otwarte, by każdy mógł przez nie wejść i zobaczyć, co zostanie zaproponowane na najbliższe dziesięć miesięcy. Kombinat Kultury to różnorodny festiwal działań artystycznych i tygiel twórczych działań. Pokazowe zajęcia dadzą możliwość zapoznania się z ofertą programową i podglądnięcia od kuchni tego, jak NCK pracuje. Teatr, plastyka, taniec, fotografia, muzyka, zespoły artystyczne, języki obce, sport i rekreacja – wszystko na wyciągnięcie ręki i dla każdego, kto pragnie atrakcyjnie spędzać wolny czas i rozwijać swoje talenty.

Udział we wszystkich zajęciach Kombinatu Kultury jest bezpłatny!

Tegoroczna edycja Kombinatu Kultury, tradycyjnie już, wpisuje się w program corocznego wydarzenia Zajrzyj do Huty 2019 – imprezy organizowanej przez Muzeum Krakowa, mającej na celu zaproszenie mieszkańców miasta do bliższego poznania dzielnicy.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.