Brit Floyd w ICE Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 13 listopada 2019, 19:00

„Wydany w listopadzie 1979 roku, na wpół autobiograficzny album założyciela zespołu – Rogersa Watersa, The Wall, pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów, wpisując się jako jeden z ważniejszych momentów w historii muzyki rockowej.

Nowa produkcja Brit Floyd, oprócz The Wall, będzie zawierać utwory z klasycznych albumów Pink Floyd, m.in. The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Division Bell.

Brit Floyd stał się fenomenem, powszechnie uważanym za największy na świecie hołd dla Pink Floyd. Wiernie odtwarzając skalę i blichtr finałowej trasy koncertowej Division Bell z 1994 r., z niesamowitym pokazem świateł o wartości kilku milionów dolarów, ogromnym okrągłym ekranem, projekcjami, laserami i teatralnym przepychem. Pokazom Brit Floyd jest naprawdę blisko do świetności oryginału, jakim były koncerty Pink Floydów.

Już niedługo fani zespołu będą mogli się o tym przekonać na własnej skórze. To o wiele więcej niż hołd! Brit Floyd naprawdę jest tak dobry, jak mówią – uwierzcie i nie przegapcie tego!”

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.