Wróć do Sorrento

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 26 października 2019, 18:00

W premierowej odsłonie koncertu Wroć do Sorrento w zupełnie nowym repertuarze usłyszymy Monikę Węgiel, Agnieszkę Koziarowską, Monikę Biedermann-Pers, Jakuba Oczkowskiego, Piotra Karzełka i Sergio Bettasa. Solistom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra Obligato pod dyrekcją Jerzego Sobeńko, która oczaruje nas specjalnie na ten dzień przygotowanymi utworami instrumentalnymi.
W programie koncertu znajdują się porywające arie i duety operetkowe, pieśni neapolitańskie, greckie, hiszpańskie i latynoskie. Usłyszymy takie utwory, jak Spanish Eyes, Wróć do Sorrento, Greckie wino, O sole mio, Grek Zorba, Hijo de la Luna, Il Mondo, Killing Me Softly, Cheek to Cheek, To All The Girls I’ve Loved Before czy tanga La Paloma i Ole Guapa.
Całości dopełnią układy choreograficzne, wizualizacje oraz aranżacja świateł, co przyda koncertowi widowiskowego charakteru. Program poprowadzą jego autorzy – od wielu lat współpracujący ze sobą duet sceniczny: Jolanta Suder i Jerzy Sobeńko.
To będzie niezapomniany, pełen humoru i nieziemskich emocji wieczór.

udostępnij

więcej

  • www.vandp.eu
  • Bilety: 60-140 zł; dostępne Filmotechnika (Pasaż Bielaka, Rynek Główny 9), punkt InfoKraków (ul. św. Jana 2) oraz na www.eventim.pl
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.