Pannonica Festival 2019

Festiwale muzyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 29 sierpnia 2019, 18:00 - sobota, 31 sierpnia 2019

Ogień i woda

Sezon ogórkowy? Dla miłośników muzyki trudno o lepszą porę roku. Latem imprezami w plenerze kuszą urokliwe kurorty i duże miasta, a po udanych dźwiękowych żniwach można z dala od cywilizacji pospacerować po lesie, pobujać się w hamaku, zanurzyć w rzece i… znowu oddać się muzyce. Od kilku lat u schyłku wakacji Barcice koło Starego Sącza ściągają entuzjastów wypoczynku i radosnej zabawy na łonie natury. Wszystko za sprawą Pannonica Festival (29-31 sierpnia), który „w krzakach, pośrodku niczego” prezentuje kulturę „panońską” w jej licznych odmianach: węgierskiej, bałkańskiej, cygańskiej i karpackiej. Co cenne, pomimo rosnącej popularności impreza zachowuje swój niekomercyjny, swojski charakter, przyjazny rodzinom z dziećmi.

W tym roku dolinę Popradu odwiedzą muzyczni goście z Polski, Serbii, Macedonii, Bułgarii, Węgier, Włoch, Ukrainy i Francji. Niekwestionowaną gwiazdą siódmej edycji festiwalu będzie Goran Bregović i jego Orkiestra Weselno-Pogrzebowa. A koncerty to tylko początek przyjemności – w tętniącej życiem wiosce festiwalowej można wziąć udział w warsztatach, pobiesiadować, a przede wszystkim spotkać ciekawych ludzi. Będzie ogień! (Bartosz Suchecki, „Karnet”)

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.