Fundacja Rozwoju i Terapii „Moja Przestrzeń”

Instytuty, fundacje i kluby dyskusyjne

Naszą misją jest kompleksowe wsparcie rodzin w procesie wychowawczym i rozwojowym. Powstaliśmy po to, aby pomagać dzieciom i młodzieży rozwijać ich talenty i osiągać maksimum swoich możliwości w indywidualnym tempie. Szczególnie koncentrujemy się na pomocy dzieciom z rozmaitymi problemami rozwojowymi i zdrowotnymi.

Pomysł na założenie fundacji zrodził się z inicjatywy matek zmagających się z trudnościami rozwojowymi i wychowawczymi swoich dzieci. Brak ruchu i bodźców sensorycznych, zbyt długi czas spędzany przed ekranem komputera, nietolerancje pokarmowe, ADHD, trudności w relacjach z innymi to tylko niektóre dysfunkcje jakim chcemy wspólnie przeciwdziałać. Różnorodność oferty naszych zajęć pozwala na zminimalizowanie współczesnych problemów naszych podopiecznych. Pobudzamy wyobraźnię, uczymy jak funkcjonować w grupie, rozwijamy pasje i zainteresowania. W naszej Fundacji pragniemy dzielić się zdobytym doświadczeniem, ułatwiać dzieciom wkraczać w kolejne etapy rozwoju oraz sprawiać, aby dzieciństwo niosło za sobą radość i zadowolenie.

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.