The Neighbourhood w Studio

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

„Grupa The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. W muzycznym świecie zespół zasłynął kilka lat temu – w 2012 roku, po tym jak ukazał się ich pierwszy singiel pt. Sweater Weather. Krążek ten osiągnął w USA status podwójnej platyny. Do tej pory muzycy wydali trzy albumu studyjne. Pokryty złotem I Love You, drugi, również bardzo wysoko notowany, Wiped Out! oraz trzeci album zatytułowany po prostu The Neighbourhood, który miał swoją premierę zaledwie kilka miesięcy temu. Utwory, które znalazły się na ostatnim albumie to m.in.: Flowers, Scary Love, Nervous, Void, Softcore, Blue, Too Serious oraz Stuck with Me. Artyści na swoim koncie mają również kilka wydawnictw EP. W 2012 roku w sprzedaży ukazały się dwa minialbumy formacji, tj. I’m Sorry oraz Thank You. Rok później grupa wydała kolejne EP zatytułowane The Love Collection. W 2017 roku odbyła się premiera minialbumu zatytułowanego Hard.

The Neighbourhood tworzą: wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, dwóch gitarzystów, Zachary Abels i Jeremy Freedman, oraz basista Michael Margott.

Współpraca członków zespołu od samego początku okazała się bardzo owocna. Doskonale pokazali, jak powinien brzmieć rock w XXI wieku. Muzycy współpracowali i nagrywali również z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Raury, Danny Brown, Dej Loaf, French Montana, Casey Veggies), tworząc mieszankę zupełnie nowych dźwięków, które kochają i czują najlepiej – mix rocka, hip-hopu i popu. To właśnie pop jest tym, co ich mocno łączy, nie ma dla nich nic cenniejszego, bardziej angażującego niż dobra muzyka pop”.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.