Deepersense 10th B-Day: John 00 Fleming

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 listopada 2019, 22:00

„Imprezą na Barce zamknęliśmy sezon klubowy, choć równie dobrze można napisać, że jednocześnie zainaugurowaliśmy sezon plenerowy. Tymczasem, choć data wydaje się dość odległa, pragniemy już dziś podzielić się z Wami tym newsem.

W tym roku kończymy dziesiąty rok działalności, którego zwieńczenie będzie miało miejsce 23 listopada w krakowskim klubie ZetPeTe. Z tej okazji zaprosiliśmy jedną z absolutnie największych legend sceny trance/progressive i nie tylko, postać która w tym roku obchodzi trzydziestolecie aktywności na scenie, założyciel słynnej wytwórni JOOF Recordings – John 00 Fleming! Jeszcze kilka lat temu nawet nieśmiało o tym nie pomyśleliśmy, dziś sen staje się rzeczywistością.

Ten znakomity brytyjski didżej i producent to człowiek-instytucja. Zagrał niezliczoną liczbę niezapomnianych imprez na całym świecie, a nade wszystko wygrał najważniejszą walkę w życiu – z ciężką chorobą, by wrócić do tworzenia muzyki. W tym roku John obchodzi swoje 50. urodziny i wciąż jest w doskonałej formie. W miniony weekend zagrał dziesięciogodzinnego seta w Toronto i już nie możemy doczekać się chwili, gdy zabierze Was w niekończącą się podróż w krainę hipnotycznego progressive/trance podczas Deeperrr.

Oprócz naszego headlinera możecie spodziewać się znanych i zasłużonych dla naszej sceny postaci, reprezentantów ekip, z którymi przez te ostatnie 10 lat mieliśmy wielką przyjemność współpracować. Na tym z pewnością nie koniec niespodzianek, stopniowo będziemy ujawniać kolejne informacje, w tym również o planowanej przedsprzedaży, wszak jest to event o podwyższonym kosztach”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.