Varathron, Lucifer's Child w ZetPeTe

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 25 października 2019, 19:00

Varathron powraca do Polski na dwa koncerty w ramach minitrasy Order of Evil. Po niezwykle dobrze przyjętym koncercie w ramach Black Silesia Open Air Grecy zapragnęli czym prędzej do nas powrócić, a że my spełniamy marzenia – nie mogliśmy odmówić.

Varathron to zespół, który od 30 lat wraz z Necromantią i Rotting Christ definiuje pojęcie hellenistycznego black metalu. Każda wizyta autorów kultowych His Majesty at the Swamp oraz Walpurgisnacht jest w Polsce nie lada wydarzeniem; nie wątpimy więc, że również te koncerty będą wyjątkowe.

Lucifer's Child narobił w ostatnich latach niemałego zamieszania, a wszystko za sprawą świeżości jaką tchnął w klasyczny hellenistyczny black metal. Dodając do tego ducha spirytualizmu, sprawił, że muzyka przez nich tworzona z jednej strony wciąga słuchacza, z drugiej – niepokoi.

Nie można zaprzeczyć, że Lucifer's Child wprowadził do hellenistycznego metalu nową jakość. A fakt, że założony został przez muzyków powiązanych z Rotting Christ, Nightfall i Chaostar sprawia, że nie można przejść obok ich muzyki obojętnie”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.