Nile, Hate Eternal, Vitriol, Omophagia w ZetPeTe

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 12 września 2019, 19:00

Nile (Death Metal, USA)
Jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiego death metalu. Intensywne i technicznie zaawansowane brzmienie serwowane przez Karla Sandersa i spółkę doskonale uzupełnia tematyka starożytnego Egiptu i kultur Bliskiego Wschodu. Amongst the Catacombs of Nephren-Ka, Black Seeds of Vengeance, Those Whom the Gods Detest – to tylko niektóre z albumów Nile, które weszły w poczet współczesnej deathmetalowej klasyki. Czy zapowiadana na ten rok dziewiąta płyta im dorówna?

Hate Eternal (Death Metal, USA)
Siedem albumów na koncie, każdy podnoszący poprzeczkę w dziedzinie brutalności, jaką może osiągnąć death metal. Pochodzący z Florydy Hate Eternal rozpoczął działalność później niż triada Death – Morbid Angel – Obituary, jednak szybko dołączył do tego zaszczytnego grona, tworząc ekstremalną muzykę według przepisu opracowanego przez najlepszych. Hate Eternal pod wodzą gitarzysty Erika Rutana to jeden z tych zespołów, którego każdy album, prócz strumieni wściekłości niesie niekwestionowaną jakość. Potwierdzeniem tego jest wydany pod koniec zeszłego roku album Upon Desolate Sands.

Vitriol (Death Metal, USA)
Uwielbienie śmierci, przemocy i okrucieństwa. Mający zaledwie na koncie jedną EP oraz singiel nowy zespół na deathmetalowej mapie Stanów Zjednoczonych już wkrótce wyda swój debiutancki album nakładem Century Media Records.

Omophagia (Death Metal, Szwajcaria)
Fakt, że jadący w trasę Szwajcarzy z Omophagii wydają w Unique Leader Records mówi o nich w zasadzie wszystko – jeśli kochasz chory i brutalny death metal, nie możesz spóźnić się na ich koncert”.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.