Dr Misio w Żaczku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 9 listopada 2019, 19:00

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty i reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego (Kler, Wesele, Dom zły, Drogówka, Wołyń).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim płyty pt: Młodzi i Pogo, których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są: Mentolowe papierosy, Dziewczyny, Młodzi, Hipster, Pogo czy Mr.H…. Wiosną ubiegłego roku ukazała się trzecia płyta pt. Zmartwychwstaniemy, której producentem jest Kuba Galiński (znany z produkcji płyt dla Hey, Ani Dąbrowskej czy Ani Rusowicz). Album promuje utwór pt. Pismo, do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce – od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale”.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.