donGURALesko w Żaczku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 11 października 2019, 20:00

„Hero Event oraz Klub Studencki Żaczek zapraszają na koncert promujący dwa najnowższe wydawnictwa GURALA – mixtape Miłość, szmaragd i krokodyl oraz płytę Latające ryby. Wraz z nim na scenie TY MAS oraz Zorak, który poprowadzi dla Was wieczór – można się więc spodziewać sporej ilości beatboxu oraz klasycznego rapu.

Latające ryby to dziesiąty studyjny solowy album donGURALesko. Po gorąco przyjętym, zwariowanym mixtapie Miłość, szmaragd i krokodyl nadeszła pora na nieco poważniejsze treści. Realizm magiczny miesza się z socjologią, sen z jawą, a nauka z metafizyką. Za produkcję muzyki odpowiada czołówka polskich producentów: White House, The Returners, Ceha/CCT oraz reprezentanci nowej szkoły: Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Album jest swoistą kontynuacją myśli z poprzednich albumów Magnum Ignotum: Preludium oraz Dom Otwartych Drzwi, zamykając tym samym pewien etap w twórczości DGE”.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.