Annihilator, Archer Nation w Kwadracie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 listopada 2019, 20:00

Annihilator (Kanada) thrash metal
Kanadyjski Annihilator nie tak dawno, bo w listopadzie 2017 roku, zachwycił polskich fanów thrash metalu znakomitymi występami, będąc częścią wspaniałego pakietu, obejmującego również dwie thrashowe legendy, Death Angel i Testament. Koncerty były wyprzedane, a publika reagowała wspaniale. Jednak we Wrocławiu i Warszawie kapela kierowana od 33 lat twardą ręką przez wirtuoza gitary Jeffa Watersa, dopiero zaczynała promocję szesnastego studyjnego albumu For the Demented, na którym zagościła wielka legenda kanadyjskiego metalu Dan Beehler z Exciter.

Annihilator ma wierną rzeszę fanów w Polsce i nie mógł o nich zapomnieć na tournée promującym nowy materiał. Choć celem koncertów będzie promocja For the Demented, w zestawie z pewnością znajdzie się miejsce na klasyki zespołu, takie jak Alison Hell, King of the Kill czy Set the World on Fire.

Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Testament, Overkill, Anthrax, Metal Church, Megadeth

Archer Nation (USA) hard rock, melodyjny heavy metal
Trio Archer Nation powstało w 2004 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Dylana Rosenberga. Zespół założył w Santa Cruz w Kalifornii, gdzie wokół występuje przepiękna przyroda, a słoneczna pogoda panuje przez większą część roku, ale z drugiej strony jest ogromna przestępczość i duży procent bezdomnych. Tak wielkich kontrastów nie ma w muzyce kapel. Dylana najbardziej pociągał hard rock oraz melodyjny heavy metal, w którym gitara ma spore pole do popisu. I taką muzykę tworzy w swojej kapeli. Jest w tym coś ze starego Queensryche i Judas Priest, a także Annihilator.

Od 2015 roku skład Archer Nation jest niezmienny i tworzą go obok lidera jeszcze basista Dave De Silva oraz perkusista Keyhan Moini. W lutym 2019 roku premierę miała trzecia płyta tria, zatytułowana Beneath the Dream, którą wyprodukował słynny Mike Clink (m.in. Megadeth, Guns N' Roses).

Sprawdź, jeśli lubisz: Annihilator, Queensryche, Judas Priest”

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.