Rob Coffinshaker's Underground Fire, Them Pulp Criminals w Alchemii

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 3 października 2019, 20:00

Rob Coffinshaker's Underground Fire
Czarny jak smoła, lśniący gothic rock n' roll / alternative country pachnące naftą.

Szwedzki muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, gitarzysta, a także producent muzyczny. Lider zespołu The Coffinshakers, gitarzysta legendarnego Gehennah Rob Coffinshaker w swojej twórczości łączy tradycyjną amerykańską muzykę country oraz folk z elementami grozy i horroru. Wyobraź sobie, jakby to było, gdyby Johnny Cash wstał z grobu, podjarał się Misfits, gotykiem i starymi horrorami. Zajebiście? No raczej. Tym razem Rob wpadnie do Polski ze swoim najnowszym dzieckiem – Underground Fire. Kwartet zagra różnorodny set z większą dawką rasowego amerykańskiego rock n' rolla i rockabilly.

Them Pulp Criminals
Miejskie country / rock n' roll o tym, że to zła kobieta była, a Lucyfer jest miłością.

Dżentelmeńska umowa pomiędzy wokalistą i tekściarzem Tymoteuszem Jędrzejczykiem a muzykiem i autorem piosenek Igorem Herzykiem czerpiąca inspirację z mrocznych, miejskich aspektów współczesnego folkloru, stylu życia samotników i ogólnego buntu wobec czasów i obyczajów.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.