Paweł Domagała: 1984 Tour

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 15 listopada 2019, 19:00

„Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. Opowiem ci o mnie. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status platynowej płyty.

Nowe wydawnictwo 1984 już dwukrotnie pokryło się platyną. Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka Weź nie pytaj, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 100 mln odtworzeń na YouTube, oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018 RMF FM.

W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa 1984 Tour promująca to wydawnictwo, która dotychczas objęła już prawie 60 miejsc i przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy fanów.

Podczas czwartej części trasy Paweł zaprezentuje oprócz znanego i oczekiwanego repertuaru kilka piosenek z przygotowywanej już trzeciej płyty, której premiera zapowiadana jest na 2020 rok”.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.