Wakacyjne Pasmo Familijne

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

W ramach 16. Wakacyjnych Podróży Filmowych Kino Kika zaprasza młodych Widzów wraz z rodzicami na nowy letni cykl filmowy pt. Wakacyjne Pasmo Familijne. W lipcu i sierpniu, codziennie przed południem Widzowie będą mieli okazję obejrzeć filmowe premiery i przedpremiery.

W najbliższym tygodniu 28 czerwca – 4 lipca o 11.30 premierowo na ekranie Z głową w chmurach.

Z GŁOWĄ W CHMURACH | Cloudboy, reż. Meikeminne Clinckspoor, Belgia/Holandia/Szwecja/Norwegia 2017, 77’ | b.o, polski dubbing
12-letni Niilas mieszka z ojcem i prawie nie zna matki. Tego lata chłopiec niechętnie jedzie do Laponii, gdzie jego matka i jej nowa rodzina mieszkają wśród Saamów, ludu hodowców reniferów. Pomimo ciepłego przyjęcia Niilas zamyka się w sobie. Jedyną osobą, która jest w stanie do niego dotrzeć, okazuje się jego przyrodnia siostra Sunnà. Kiedy gubi się jeden z reniferów, Niilas dołącza do poszukiwań. Chłopiec stopniowo odkrywa swoje korzenie i przeżywa największą przygodę swojego życia.

udostępnij

więcej

  • Wg cennika
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.