Kot w butach (Teatr Ludowy)

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 11 lutego 2020, 10:00

Kot, który ludzkim głosem gada i rozum ma nie od parady to nie lada dziwo. Każdy chciałby takiego zobaczyć… A Kot w butach w Teatrze Ludowym na dodatek jeszcze śpiewa (i to jak!) i tanecznym krokiem wyprowadza Janka-młynarczyka z jego biedy i kłopotów.
Historia trzech braci, jednego kota, króla Tęgoskóra, królewny Purchawki i złego czarnoksiężnika Gromiwoja, który oczywiście przegrywa w starciu z kocim sprytem i pomysłowością, została śpiewająco opowiedziana przez aktorów  Teatru oraz studentów KSTiF.
Na motywach bajki Zenona Laurentowskiego.

Reżyseria: Jarosław Szwec
Opieka artystyczna: Jacek Strama
Asystent reżysera: Piotr Piecha
Choreografia: Romana Agnel
Scenografia: Kinga Stanowska
Muzyka: Piotr Piecha
Popisy akrobatyczne, szczudła, fireshow: Łukasz Banach
Inspicjent: Anita Wilczak - Leszczyńska
Sufler: Martyna Rezner

występują: Patrycja Durska, Małgorzata Krzysica, Iwona Sitkowska, Barbara Szałapak, Anna Warchał (gościnnie), Jacek Joniec, Jan Nosal, Piotr Piecha, Jarosław Szwec
oraz gościnnie Studenci KSTiF: Sylwia Kobus, Dorota Zajda, Beata Kustra, Anna Ortyl, Emilia Stalmach, Justyna Leńczowska, Ewa Zawis, Aneta Dudek, Marzena Figiel, Dominika Dyba, Jan Sobijanek, Mateusz Dejko, Paweł Mordarski, Dawid Faron, Łukasz Banach

Czas trwania: 1h 25 min, przerwa: 1

Duża Scena

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.