Louis C.K. w Kijów Centrum

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 17 lipca 2019, 18:30

Po raz pierwszy w Polsce wystąpi jedna z największych gwiazd stand-upu na świecie!

Louis C.K. Trying new material. XXX Adults only!

Kultowy, amerykański komik i stand-uper, jedna z największych gwiazd gatunku. To również doskonały scenarzysta, reżyser i producent, wielokrotnie nominowany i nagradzany, m.in. sześciokrotny zdobywca nagrody Emmy i dwukrotny zdobywca Grammy w kategorii Najlepszy Album Komediowy. Twórca i gwiazda seriali komediowych: Louie, znanego z anteny FOX oraz Horace and Pete, pierwszego komediowego serialu dystrybuowanego w internecie. Obie produkcje nagrodzone zostały Peabody Award, odpowiednikiem Pulitzera dla seriali filmowych. Louis C.K. występował też m.in. u Woody'ego Allena w Blue Jasmine i u Davida Russella w American Hustle.

Największą sławę przyniosły mu występy stand-upowe. Jego pierwsze występy w Polsce, m.in. w Krakowie 17 lipca będą częścią krótkiego, ekskluzywnego europejskiego tournée, które obejmie tylko pięć krajów. Louis zapowiedział premierowy program, tylko dla dorosłych (!). Nie obędzie się też bez niespodzianek!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.